Döviz
canlı
  • Dolar/TL +0.44%
    7.1986
    7.1560 ←→ 7.2133
  • Euro/TL +1.05%
    8.8087
    8.7082 ←→ 8.8188
  • Sterlin/TL +0.56%
    10.1912
    10.1208 ←→ 10.2230

1 Kanada Doları kaç Türk Lirası (CAD/TL)

Kanada Doları (CAD) ve Türk Lirası (TL) hesaplaması

Parite kuru her zaman güncellenmektedir. CAD ve TL, 1 Kanada Doları kaç Türk Lirası eder? sorusunun karşılığı olarak hesaplanır. Ayrıca bu kurun tersini de bu şekilde: TL / CAD aşağıda hesaplayabilirsiniz. Bütün döviz kurları verileri ücretsiz ve 1 dk periyodu ile güncellenmektedir. LiveExhanges.com ile bu kurların (CAD ve TL) başka fx kurlarına oranlarını da takip edebilirsiniz.
Değişim (Bugün): +0.67 %
CAD 1 Kanada Doları
=
5.7663 TL Türk Lirası
Son Güncelleme: February 25, 2021 (Today) 10:32 - (1 dk önce)
(CAD - TL) Kur her dakika güncellenmektedir..

CAD/TL Chart




Geçmiş Kurlar - CAD/TLFiyatıGeçmiş Kurlar - TL/CADFiyatı
Wed, 24/02/20211 CAD kaç TL5.72507Wed, 24/02/20211 TL kaç CAD0.17467
Tue, 23/02/20211 CAD kaç TL5.65314Tue, 23/02/20211 TL kaç CAD0.17689
Mon, 22/02/20211 CAD kaç TL5.57592Mon, 22/02/20211 TL kaç CAD0.17934
Sun, 21/02/20211 CAD kaç TL5.52458Sun, 21/02/20211 TL kaç CAD0.18101
Sat, 20/02/20211 CAD kaç TL5.52458Sat, 20/02/20211 TL kaç CAD0.18101
Fri, 19/02/20211 CAD kaç TL5.53569Fri, 19/02/20211 TL kaç CAD0.18065
Thu, 18/02/20211 CAD kaç TL5.50572Thu, 18/02/20211 TL kaç CAD0.18163
Wed, 17/02/20211 CAD kaç TL5.48547Wed, 17/02/20211 TL kaç CAD0.18230
Tue, 16/02/20211 CAD kaç TL5.52093Tue, 16/02/20211 TL kaç CAD0.18113
Mon, 15/02/20211 CAD kaç TL5.51384Mon, 15/02/20211 TL kaç CAD0.18136
Sun, 14/02/20211 CAD kaç TL5.54655Sun, 14/02/20211 TL kaç CAD0.18029
Sat, 13/02/20211 CAD kaç TL5.54655Sat, 13/02/20211 TL kaç CAD0.18029
Fri, 12/02/20211 CAD kaç TL5.53920Fri, 12/02/20211 TL kaç CAD0.18053
Thu, 11/02/20211 CAD kaç TL5.53342Thu, 11/02/20211 TL kaç CAD0.18072
Wed, 10/02/20211 CAD kaç TL5.56147Wed, 10/02/20211 TL kaç CAD0.17981
Tue, 09/02/20211 CAD kaç TL5.57017Tue, 09/02/20211 TL kaç CAD0.17953
Mon, 08/02/20211 CAD kaç TL5.56239Mon, 08/02/20211 TL kaç CAD0.17978
Sun, 07/02/20211 CAD kaç TL5.53458Sun, 07/02/20211 TL kaç CAD0.18068


Döviz Çevirici;
Çevir

Son Hesaplamalar
7500 Dubai Dirhemi TL - 0 saniye önce
50000 Sterlin (Pound) £ TL - 0 saniye önce
80 Rus Rublesi TL - 1 saniye önce
45 Belize Doları TL - 2 dakika önce
8500 Rus Rublesi TL - 3 dakika önce
4 Katar Riyali TL - 3 dakika önce
50 Danimarka Kronu TL - 4 dakika önce
200 Dolar TL - 4 dakika önce
80 Dolar TL - 5 dakika önce
40 Danimarka Kronu TL - 7 dakika önce

200 Dolar kaç TL yapar? | 300 Dolar kaç Lira yapar? | 300 Euro kaç TL yapar? | 400 Euro kaç lira yapar? | 250 Euro kaç TL yapar? | 600 Euro kaç TL eder? | 100 Dolar kaç lira yapar? | 1500 Dolar kaç TL? | 150 Euro kaç TL? | 150 Dolar kaç TL? |