Döviz
canlı
  • Dolar/TL +0.43%
    7.1983
    7.1560 ←→ 7.2133
  • Euro/TL +1.00%
    8.8027
    8.7082 ←→ 8.8188
  • Sterlin/TL +0.63%
    10.1986
    10.1208 ←→ 10.2230

1 Pakistan Rupisi kaç Türk Lirası (PKR/TL)

Pakistan Rupisi (PKR) ve Türk Lirası (TL) hesaplaması

Parite kuru her zaman güncellenmektedir. PKR ve TL, 1 Pakistan Rupisi kaç Türk Lirası eder? sorusunun karşılığı olarak hesaplanır. Ayrıca bu kurun tersini de bu şekilde: TL / PKR aşağıda hesaplayabilirsiniz. Bütün döviz kurları verileri ücretsiz ve 1 dk periyodu ile güncellenmektedir. LiveExhanges.com ile bu kurların (PKR ve TL) başka fx kurlarına oranlarını da takip edebilirsiniz.
Değişim (Bugün): +0.45 %
PKR 1 Pakistan Rupisi
=
0.0454 TL Türk Lirası
Son Güncelleme: February 25, 2021 (Today) 11:01 - (1 dk önce)
(PKR - TL) Kur her dakika güncellenmektedir..

PKR/TL Chart




Geçmiş Kurlar - PKR/TLFiyatıGeçmiş Kurlar - TL/PKRFiyatı
Wed, 24/02/20211 PKR kaç TL0.04481Wed, 24/02/20211 TL kaç PKR22.31645
Tue, 23/02/20211 PKR kaç TL0.04465Tue, 23/02/20211 TL kaç PKR22.39642
Mon, 22/02/20211 PKR kaç TL0.04406Mon, 22/02/20211 TL kaç PKR22.69632
Sun, 21/02/20211 PKR kaç TL0.04379Sun, 21/02/20211 TL kaç PKR22.83626
Sat, 20/02/20211 PKR kaç TL0.04379Sat, 20/02/20211 TL kaç PKR22.83626
Fri, 19/02/20211 PKR kaç TL0.04384Fri, 19/02/20211 TL kaç PKR22.81022
Thu, 18/02/20211 PKR kaç TL0.04378Thu, 18/02/20211 TL kaç PKR22.84148
Wed, 17/02/20211 PKR kaç TL0.04327Wed, 17/02/20211 TL kaç PKR23.11070
Tue, 16/02/20211 PKR kaç TL0.04349Tue, 16/02/20211 TL kaç PKR22.99379
Mon, 15/02/20211 PKR kaç TL0.04367Mon, 15/02/20211 TL kaç PKR22.89902
Sun, 14/02/20211 PKR kaç TL0.04419Sun, 14/02/20211 TL kaç PKR22.62955
Sat, 13/02/20211 PKR kaç TL0.04419Sat, 13/02/20211 TL kaç PKR22.62955
Fri, 12/02/20211 PKR kaç TL0.04417Fri, 12/02/20211 TL kaç PKR22.63980
Thu, 11/02/20211 PKR kaç TL0.04399Thu, 11/02/20211 TL kaç PKR22.73244
Wed, 10/02/20211 PKR kaç TL0.04418Wed, 10/02/20211 TL kaç PKR22.63468
Tue, 09/02/20211 PKR kaç TL0.04414Tue, 09/02/20211 TL kaç PKR22.65519
Mon, 08/02/20211 PKR kaç TL0.04402Mon, 08/02/20211 TL kaç PKR22.71695
Sun, 07/02/20211 PKR kaç TL0.04384Sun, 07/02/20211 TL kaç PKR22.81022


Döviz Çevirici;
Çevir

Son Hesaplamalar
125 Irak Dinarı TL - 0 saniye önce
60 Çin Yuanı TL - 0 saniye önce
45 Riyal TL - 0 saniye önce
90 Riyal TL - 1 saniye önce
10 Euro (€) TL - 3 dakika önce
85 Euro (€) TL - 5 dakika önce
200 Dolar TL - 7 dakika önce
1 Katar Riyali TL - 8 dakika önce
8 Hong Kong Doları TL - 8 dakika önce
2200 Rus Rublesi TL - 10 dakika önce

200 Dolar kaç TL yapar? | 300 Dolar kaç Lira yapar? | 300 Euro kaç TL yapar? | 400 Euro kaç lira yapar? | 250 Euro kaç TL yapar? | 600 Euro kaç TL eder? | 100 Dolar kaç lira yapar? | 1500 Dolar kaç TL? | 150 Euro kaç TL? | 150 Dolar kaç TL? |