Döviz
canlı
  • Dolar/TL +0.66%
    7.2143
    7.1560 ←→ 7.2126
  • Euro/TL +1.16%
    8.8184
    8.7082 ←→ 8.8146
  • Sterlin/TL +0.84%
    10.2194
    10.1208 ←→ 10.2159

1 SDR Özel Çekme Hakkı kaç Türk Lirası (SDR/TL)

SDR Özel Çekme Hakkı (SDR) ve Türk Lirası (TL) hesaplaması

Parite kuru her zaman güncellenmektedir. SDR ve TL, 1 SDR Özel Çekme Hakkı kaç Türk Lirası eder? sorusunun karşılığı olarak hesaplanır. Ayrıca bu kurun tersini de bu şekilde: TL / SDR aşağıda hesaplayabilirsiniz. Bütün döviz kurları verileri ücretsiz ve 1 dk periyodu ile güncellenmektedir. LiveExhanges.com ile bu kurların (SDR ve TL) başka fx kurlarına oranlarını da takip edebilirsiniz.
Değişim (Bugün): +0.65 %
SDR 1 SDR Özel Çekme Hakkı
=
10.9647 TL Türk Lirası
Son Güncelleme: February 25, 2021 (Today) 10:09 - (1 dk önce)
(SDR - TL) Kur her dakika güncellenmektedir..

SDR/TL Chart




Geçmiş Kurlar - SDR/TLFiyatıGeçmiş Kurlar - TL/SDRFiyatı
Wed, 24/02/20211 SDR kaç TL10.83517Wed, 24/02/20211 TL kaç SDR0.09229
Tue, 23/02/20211 SDR kaç TL10.75378Tue, 23/02/20211 TL kaç SDR0.09299
Mon, 22/02/20211 SDR kaç TL10.63120Mon, 22/02/20211 TL kaç SDR0.09406
Sun, 21/02/20211 SDR kaç TL10.50294Sun, 21/02/20211 TL kaç SDR0.09521
Sat, 20/02/20211 SDR kaç TL10.50294Sat, 20/02/20211 TL kaç SDR0.09521
Fri, 19/02/20211 SDR kaç TL10.52833Fri, 19/02/20211 TL kaç SDR0.09498
Thu, 18/02/20211 SDR kaç TL10.49737Thu, 18/02/20211 TL kaç SDR0.09526
Wed, 17/02/20211 SDR kaç TL10.43283Wed, 17/02/20211 TL kaç SDR0.09585
Tue, 16/02/20211 SDR kaç TL10.55025Tue, 16/02/20211 TL kaç SDR0.09478
Mon, 15/02/20211 SDR kaç TL10.51683Mon, 15/02/20211 TL kaç SDR0.09509
Sun, 14/02/20211 SDR kaç TL10.61486Sun, 14/02/20211 TL kaç SDR0.09421
Sat, 13/02/20211 SDR kaç TL10.61486Sat, 13/02/20211 TL kaç SDR0.09421
Fri, 12/02/20211 SDR kaç TL10.60588Fri, 12/02/20211 TL kaç SDR0.09429
Thu, 11/02/20211 SDR kaç TL10.60350Thu, 11/02/20211 TL kaç SDR0.09431
Wed, 10/02/20211 SDR kaç TL10.64640Wed, 10/02/20211 TL kaç SDR0.09393
Tue, 09/02/20211 SDR kaç TL10.66014Tue, 09/02/20211 TL kaç SDR0.09381
Mon, 08/02/20211 SDR kaç TL10.62927Mon, 08/02/20211 TL kaç SDR0.09408
Sun, 07/02/20211 SDR kaç TL10.57815Sun, 07/02/20211 TL kaç SDR0.09453


Döviz Çevirici;
Çevir

Son Hesaplamalar
4 Euro (€) TL - 0 saniye önce
90 Euro (€) TL - 2 dakika önce
225 Yeni Zelanda Doları TL - 4 dakika önce
10 Euro (€) TL - 5 dakika önce
18 Hong Kong Doları TL - 5 dakika önce
10 Rus Rublesi TL - 7 dakika önce
5 Pakistan Rupisi TL - 9 dakika önce
125 Japon Yeni TL - 10 dakika önce

200 Dolar kaç TL yapar? | 300 Dolar kaç Lira yapar? | 300 Euro kaç TL yapar? | 400 Euro kaç lira yapar? | 250 Euro kaç TL yapar? | 600 Euro kaç TL eder? | 100 Dolar kaç lira yapar? | 1500 Dolar kaç TL? | 150 Euro kaç TL? | 150 Dolar kaç TL? |