Döviz
canlı
  • Dolar/TL +1.23%
    7.4266
    7.3044 ←→ 7.4910
  • Euro/TL +0.40%
    8.9698
    8.8719 ←→ 9.0811
  • Sterlin/TL +0.64%
    10.3475
    10.1890 ←→ 10.4398

1 Türk Lirası kaç Japon Yeni (TL/JPY)

Türk Lirası (TL) ve Japon Yeni (JPY) hesaplaması

Parite kuru her zaman güncellenmektedir. TL ve JPY, 1 Türk Lirası kaç Japon Yeni eder? sorusunun karşılığı olarak hesaplanır. Ayrıca bu kurun tersini de bu şekilde: JPY / TL aşağıda hesaplayabilirsiniz. Bütün döviz kurları verileri ücretsiz ve 1 dk periyodu ile güncellenmektedir. LiveExhanges.com ile bu kurların (TL ve JPY) başka fx kurlarına oranlarını da takip edebilirsiniz.
Değişim (Bugün): -0.88 %
TL 1 Türk Lirası
=
14.3525 JPY Japon Yeni
Son Güncelleme: February 28, 2021 (Today) 16:42 - (1 dk önce)
(TL - JPY) Kur her dakika güncellenmektedir..

TL/JPY Chart




Geçmiş Kurlar - TL/JPYFiyatıGeçmiş Kurlar - JPY/TLFiyatı
Sat, 27/02/20211 TL kaç JPY14.35246Sat, 27/02/20211 JPY kaç TL0.06967
Fri, 26/02/20211 TL kaç JPY14.33758Fri, 26/02/20211 JPY kaç TL0.06975
Thu, 25/02/20211 TL kaç JPY14.47180Thu, 25/02/20211 JPY kaç TL0.06910
Wed, 24/02/20211 TL kaç JPY14.77314Wed, 24/02/20211 JPY kaç TL0.06769
Tue, 23/02/20211 TL kaç JPY14.79702Tue, 23/02/20211 JPY kaç TL0.06758
Mon, 22/02/20211 TL kaç JPY14.95068Mon, 22/02/20211 JPY kaç TL0.06689
Sun, 21/02/20211 TL kaç JPY15.13338Sun, 21/02/20211 JPY kaç TL0.06608
Sat, 20/02/20211 TL kaç JPY15.13338Sat, 20/02/20211 JPY kaç TL0.06608
Fri, 19/02/20211 TL kaç JPY15.10177Fri, 19/02/20211 JPY kaç TL0.06622
Thu, 18/02/20211 TL kaç JPY15.13793Thu, 18/02/20211 JPY kaç TL0.06606
Wed, 17/02/20211 TL kaç JPY15.20241Wed, 17/02/20211 JPY kaç TL0.06578
Tue, 16/02/20211 TL kaç JPY15.12239Tue, 16/02/20211 JPY kaç TL0.06613
Mon, 15/02/20211 TL kaç JPY15.11730Mon, 15/02/20211 JPY kaç TL0.06615
Sun, 14/02/20211 TL kaç JPY14.90081Sun, 14/02/20211 JPY kaç TL0.06711
Sat, 13/02/20211 TL kaç JPY14.90081Sat, 13/02/20211 JPY kaç TL0.06711
Fri, 12/02/20211 TL kaç JPY14.91829Fri, 12/02/20211 JPY kaç TL0.06703
Thu, 11/02/20211 TL kaç JPY14.90894Thu, 11/02/20211 JPY kaç TL0.06707
Wed, 10/02/20211 TL kaç JPY14.82961Wed, 10/02/20211 JPY kaç TL0.06743


Döviz Çevirici;
Çevir

Son Hesaplamalar
8000 Dolar TL - 0 saniye önce
200 İsviçre Frangı TL - 1 saniye önce
150 Dolar TL - 1 saniye önce
20 Euro (€) TL - 2 dakika önce
25 Dolar TL - 2 dakika önce
5 Barbados Doları TL - 4 dakika önce
5 Yeni Zelanda Doları TL - 8 dakika önce
40 Avustralya Doları TL - 9 dakika önce

200 Dolar kaç TL yapar? | 300 Dolar kaç Lira yapar? | 300 Euro kaç TL yapar? | 400 Euro kaç lira yapar? | 250 Euro kaç TL yapar? | 600 Euro kaç TL eder? | 100 Dolar kaç lira yapar? | 1500 Dolar kaç TL? | 150 Euro kaç TL? | 150 Dolar kaç TL? |