Döviz
canlı
  • Dolar/TL +1.23%
    7.4266
    7.3044 ←→ 7.4910
  • Euro/TL +0.40%
    8.9698
    8.8719 ←→ 9.0811
  • Sterlin/TL +0.64%
    10.3475
    10.1890 ←→ 10.4398

1 Türk Lirası kaç Yeni Zelanda Doları (TL/NZD)

Türk Lirası (TL) ve Yeni Zelanda Doları (NZD) hesaplaması

Parite kuru her zaman güncellenmektedir. TL ve NZD, 1 Türk Lirası kaç Yeni Zelanda Doları eder? sorusunun karşılığı olarak hesaplanır. Ayrıca bu kurun tersini de bu şekilde: NZD / TL aşağıda hesaplayabilirsiniz. Bütün döviz kurları verileri ücretsiz ve 1 dk periyodu ile güncellenmektedir. LiveExhanges.com ile bu kurların (TL ve NZD) başka fx kurlarına oranlarını da takip edebilirsiniz.
Değişim (Bugün): +0.72 %
TL 1 Türk Lirası
=
0.1862 NZD Yeni Zelanda Doları
Son Güncelleme: February 28, 2021 (Today) 16:46 - (1 dk önce)
(TL - NZD) Kur her dakika güncellenmektedir..

TL/NZD Chart




Geçmiş Kurlar - TL/NZDFiyatıGeçmiş Kurlar - NZD/TLFiyatı
Sat, 27/02/20211 TL kaç NZD0.18617Sat, 27/02/20211 NZD kaç TL5.37143
Fri, 26/02/20211 TL kaç NZD0.18574Fri, 26/02/20211 NZD kaç TL5.38387
Thu, 25/02/20211 TL kaç NZD0.18438Thu, 25/02/20211 NZD kaç TL5.42358
Wed, 24/02/20211 TL kaç NZD0.18835Wed, 24/02/20211 NZD kaç TL5.30926
Tue, 23/02/20211 TL kaç NZD0.19146Tue, 23/02/20211 NZD kaç TL5.22302
Mon, 22/02/20211 TL kaç NZD0.19409Mon, 22/02/20211 NZD kaç TL5.15225
Sun, 21/02/20211 TL kaç NZD0.19662Sun, 21/02/20211 NZD kaç TL5.08595
Sat, 20/02/20211 TL kaç NZD0.19662Sat, 20/02/20211 NZD kaç TL5.08595
Fri, 19/02/20211 TL kaç NZD0.19623Fri, 19/02/20211 NZD kaç TL5.09606
Thu, 18/02/20211 TL kaç NZD0.19860Thu, 18/02/20211 NZD kaç TL5.03525
Wed, 17/02/20211 TL kaç NZD0.19980Wed, 17/02/20211 NZD kaç TL5.00501
Tue, 16/02/20211 TL kaç NZD0.19802Tue, 16/02/20211 NZD kaç TL5.04999
Mon, 15/02/20211 TL kaç NZD0.19845Mon, 15/02/20211 NZD kaç TL5.03905
Sun, 14/02/20211 TL kaç NZD0.19688Sun, 14/02/20211 NZD kaç TL5.07924
Sat, 13/02/20211 TL kaç NZD0.19688Sat, 13/02/20211 NZD kaç TL5.07924
Fri, 12/02/20211 TL kaç NZD0.19685Fri, 12/02/20211 NZD kaç TL5.08001
Thu, 11/02/20211 TL kaç NZD0.19707Thu, 11/02/20211 NZD kaç TL5.07434
Wed, 10/02/20211 TL kaç NZD0.19650Wed, 10/02/20211 NZD kaç TL5.08906


Döviz Çevirici;
Çevir

Son Hesaplamalar
225 Sterlin (Pound) £ TL - 0 saniye önce
60000 Euro (€) TL - 1 saniye önce
200 Sterlin (Pound) £ TL - 3 dakika önce
150 Sterlin (Pound) £ TL - 5 dakika önce
125 Euro (€) TL - 7 dakika önce
75 Euro (€) TL - 7 dakika önce
6 Euro (€) TL - 8 dakika önce
150 Çek Korunası TL - 8 dakika önce
200 Dolar TL - 8 dakika önce
200 Filipin Pezosu TL - 8 dakika önce

200 Dolar kaç TL yapar? | 300 Dolar kaç Lira yapar? | 300 Euro kaç TL yapar? | 400 Euro kaç lira yapar? | 250 Euro kaç TL yapar? | 600 Euro kaç TL eder? | 100 Dolar kaç lira yapar? | 1500 Dolar kaç TL? | 150 Euro kaç TL? | 150 Dolar kaç TL? |