Döviz
canlı
  • Dolar/TL +1.23%
    7.4266
    7.3044 ←→ 7.4910
  • Euro/TL +0.40%
    8.9698
    8.8719 ←→ 9.0811
  • Sterlin/TL +0.64%
    10.3475
    10.1890 ←→ 10.4398

1 Türk Lirası kaç Singapur Doları (TL/SGD)

Türk Lirası (TL) ve Singapur Doları (SGD) hesaplaması

Parite kuru her zaman güncellenmektedir. TL ve SGD, 1 Türk Lirası kaç Singapur Doları eder? sorusunun karşılığı olarak hesaplanır. Ayrıca bu kurun tersini de bu şekilde: SGD / TL aşağıda hesaplayabilirsiniz. Bütün döviz kurları verileri ücretsiz ve 1 dk periyodu ile güncellenmektedir. LiveExhanges.com ile bu kurların (TL ve SGD) başka fx kurlarına oranlarını da takip edebilirsiniz.
Değişim (Bugün): -0.7 %
TL 1 Türk Lirası
=
0.1794 SGD Singapur Doları
Son Güncelleme: February 28, 2021 (Today) 15:16 - (1 dk önce)
(TL - SGD) Kur her dakika güncellenmektedir..

TL/SGD Chart




Geçmiş Kurlar - TL/SGDFiyatıGeçmiş Kurlar - SGD/TLFiyatı
Sat, 27/02/20211 TL kaç SGD0.17940Sat, 27/02/20211 SGD kaç TL5.57414
Fri, 26/02/20211 TL kaç SGD0.17924Fri, 26/02/20211 SGD kaç TL5.57911
Thu, 25/02/20211 TL kaç SGD0.18053Thu, 25/02/20211 SGD kaç TL5.53925
Wed, 24/02/20211 TL kaç SGD0.18404Wed, 24/02/20211 SGD kaç TL5.43360
Tue, 23/02/20211 TL kaç SGD0.18549Tue, 23/02/20211 SGD kaç TL5.39113
Mon, 22/02/20211 TL kaç SGD0.18807Mon, 22/02/20211 SGD kaç TL5.31717
Sun, 21/02/20211 TL kaç SGD0.19009Sun, 21/02/20211 SGD kaç TL5.26067
Sat, 20/02/20211 TL kaç SGD0.19009Sat, 20/02/20211 SGD kaç TL5.26067
Fri, 19/02/20211 TL kaç SGD0.18966Fri, 19/02/20211 SGD kaç TL5.27259
Thu, 18/02/20211 TL kaç SGD0.19009Thu, 18/02/20211 SGD kaç TL5.26067
Wed, 17/02/20211 TL kaç SGD0.19071Wed, 17/02/20211 SGD kaç TL5.24356
Tue, 16/02/20211 TL kaç SGD0.18953Tue, 16/02/20211 SGD kaç TL5.27621
Mon, 15/02/20211 TL kaç SGD0.18983Mon, 15/02/20211 SGD kaç TL5.26787
Sun, 14/02/20211 TL kaç SGD0.18826Sun, 14/02/20211 SGD kaç TL5.31180
Sat, 13/02/20211 TL kaç SGD0.18826Sat, 13/02/20211 SGD kaç TL5.31180
Fri, 12/02/20211 TL kaç SGD0.18835Fri, 12/02/20211 SGD kaç TL5.30926
Thu, 11/02/20211 TL kaç SGD0.18860Thu, 11/02/20211 SGD kaç TL5.30223
Wed, 10/02/20211 TL kaç SGD0.18791Wed, 10/02/20211 SGD kaç TL5.32170


Döviz Çevirici;
Çevir

Son Hesaplamalar
5 İsveç Kronu TL - 0 saniye önce
5 Sterlin (Pound) £ TL - 2 dakika önce
150 Dolar TL - 2 dakika önce
90 Sterlin (Pound) £ TL - 3 dakika önce
6 Rus Rublesi TL - 4 dakika önce
200 Riyal TL - 4 dakika önce
150 Euro (€) TL - 4 dakika önce
150 Dolar TL - 4 dakika önce
150 Güney Kore Wonu TL - 6 dakika önce
90 Dolar TL - 7 dakika önce

200 Dolar kaç TL yapar? | 300 Dolar kaç Lira yapar? | 300 Euro kaç TL yapar? | 400 Euro kaç lira yapar? | 250 Euro kaç TL yapar? | 600 Euro kaç TL eder? | 100 Dolar kaç lira yapar? | 1500 Dolar kaç TL? | 150 Euro kaç TL? | 150 Dolar kaç TL? |